Folk & Rock w Młynie!

Trzy gnieźnieńskie kapele, trzy różne światy muzyczne, kumple od dzieciństwa, razem na jednej scenie w ten jedyny sobotni wieczór! MESABI – ciężkie rockowe brzmienia przenoszące w lata 80-te, ZAGRALI I POSZLI – dużo hałasu na folkową nutę, SOUND ARMY – mocny, energetyczny rock oparty o poezję.Bilety 15zł (od 10 grudnia) można kupić:

  • Klub Muzyczny MŁYN ul.Roosevelta 50
  • Serwis Opon Brylewski ul. Młyńska
  • Miejski Ośrodek Kultury ul. Łubieńskiego 11

UWAGA! KONCERT CHARYTATYWNY!  Cały dochód z biletów przeznaczamy na leczenie Bartka! Dodatkowo będzie uruchomiona zbiórka pieniędzy do puszek!

Bartek Labrenz ma 13 lat i od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce oraz małogłowie. Ma też problem z nóżkami. Jest po operacji prawej nogi, operacja lewej nogi – koślawej – odbędzie się pod koniec lutego. Obecnie jest w okresie dojrzewania, kości się rozrastają i dochodzi do coraz większego zniekształcenia stopy. Skutkuje to cierpieniem i płaczem podczas noszenia butów, co pomimo chęci uniemożliwia naukę chodzenia. Niestety, aby mógł sam stanąć na nogi potrzebna jest operacja stopy i specjalistyczne ortezy. W Polsce nie ma możliwości zoperowania jego nóżek. Jedyna nadzieja dla Bartusia to operacja przeprowadzona przez specjalistów w niemieckiej klinice – Schön Klinik Vogtareuth. Niestety NFZ nie finansuje operacji przeprowadzanych za granicami kraju, więc rodzice są zdani tylko na siebie i na Wasze dobre serca. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie i pomoc, każda złotówka się liczy! Koszt operacji lewej stopy i ortezy na obie nóżki to 80400 zł.

Link do wydarzenia FB:…