Młyn rozniesiony w strzępy!

20 stycznia zorganizowaliśmy wspólnie z zespołem MESABI drugą edycję koncertu FOLK&ROCK w jakże gościnnym Klubie Muzycznym MŁYN. Zaprosiliśmy też do udziału SOUND ARMY. A całość poświęciliśmy celowi charytatywnemu – zbiórka funduszy na leczenie Bartka Labrenca. Przyjęcie koncertujących kapel przez publiczność przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, a bardzo duża frekwencja przełożyła się na ilość zebranych i wylicytowanych pieniążków za różnorodne gadżety (na tą chwilę zebrano 4780,17zł, ale trwa jeszcze podliczanie, spływają przelewy. Może coś drgnie!). Koncert był także okazją do świętowania półwiecza deptania tego łez padołu przez liderów ZAGRALI I POSLI oraz MESABI, a także przyjaciół z rocznika 1968, którzy licznie przybyli do Młyna. Takich urodzin można tylko pozazdrościć! To co się działo na deskach Młyna do białego rana to po prostu było szaleństwo! Zespoły uwijały się na scenie jak w ukropie, liderów nikt nie posądziłby o „sędziwy” wiek, bo rock’n’roll dobrze konserwuje 🙂 Nasz set uświetnił Mikołaj Woźniak na dudach i harmonijce, co zaskoczyło i spodobało się publice! Tańce, śpiewy, spotkania po latach (nawet po trzydziestu!). Wszystkim się podobało, choć może było ciut za głośno… Dziękujemy przybyłym, naszym gospodarzom z Młyna, a w szczególności Piotrkowi Żelazowskiemu. Bartek też mimo sporego hałasu towarzyszył nam bardzo długo, więc chyba, dobrze się bawił, co? Dziękujemy także rodzicom i przyjaciołom Bartka za pomoc w logistycznym opanowaniu tego przedsięwzięcia! Trzeba to powtórzyć!

Kto chciałby jeszcze wesprzeć Bartka może to zrobić wpłacając na konto fundacji: BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615, nazwa odbiorcy: Fundacja dzieciom „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ” UL. ŁOMIAŃSKA 5 01-685 WARSZAWA, tytułem: 4229 LABRENZ BARTOSZ – DAROWIZNA NA POMOC I OCHRONĘ ZDROWIA 
Zbiórka środków trwa również w internecie, na portalu siepomaga.pl/pomocdlabartka. Możecie także skontaktować się z rodzicami Bartka za pośrednictwem naszego zespołu.

Poniżej kilka fotek w naszej mini galerii, a większy ich wybór znajdziecie w linkach poniżej 🙂 Dziękujemy Magdzie Smolarek i Mirce Dudko za foto upamiętnienie tego super wieczoru!

Artykuł w gniezno.naszemiasto.pl         Galerie na FB